ORŁY WYGRYWAJĄ W SZAMOTUŁACH .

W SOBOTĘ 3 CZERWCA NA STADIONIE W SZMOTUŁACH ODBYŁ SIĘ MECZ 24 KOLEJKI SPOTKAŃ O MISTRZOSTWO POZNAŃSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ .

ORŁY TEGO DNIA DYSPONOWAŁY 14 OSOBOWĄ  KADRĄ .

MECZ W SZMOTUŁACH ZAPOWIADAŁ SIĘ NAPRAWDE CIEKAWIE , SPARTA TO DOBRZE GRAJĄCY ZESPÓŁ NA WŁASNYM STADIONIE A ORŁY LIDER TABELI KTÓRY CHCĄC MIEĆ PRZEWAGE NAD RESZTĄ STAWKI MUSIAŁ WYWIEŹĆ Z SZAMOTUŁ 3 PUNKTY . JUŻ W 6 MINUCIE SPOTKANIA ORŁY WYSZŁY NA PROWADZENIE A W DALSZEJ CZĘSCI MECZU KONTROLOWAŁY PRZEBIEG SPOTKANIA . DOBRA POSTAWA CAŁEGO ZESPOŁU , MOTYWACJA POZWOLIŁA WYWIEŹĆ Z SZAMOTUŁ 3 PUNKTY . BRAWO DRUŻYNA .

KADRA MECZOWA:

ADAM STELMASZYK , KRZYSZTOF GALAS , KRZYSZTOF MARCHEWKA , MARCIN KNOP , BARTOSZ KNOP , MATEUSZ MRÓWKA , MARIUSZ POŁOMKA , TOMASZ PUNCEWICZ , DMYTRO KOSHAKOV ,PATRYK WEISS , JAKUB BRZOZOWSKI , WALDEMAR JEZIERSKI , WOJCIECH  REIMAN , GRZEGORZ KOZA .

SPARTA SZAMOTUŁY - ORŁY PNIEWY 0-5 ( 0-2 )

BRAMKI ZDOBYLI : KRZYSZTOF GALAS , KRZYSZTOF MARCHEWKA ,DMYTRO KOSHAKOV 2 , BRAMKA SAMOBÓJCZA

KOLEJNY MECZ LIGOWY W PNIEWACH ORŁY ROZEGRAJĄ W SOBOTĘ 10 CZERWCA O GODZINIE 15.00

ORŁY PNIEWY - SOKÓŁ RAKONIEWICE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KIBICÓW NA TO SPOTKANIE .

* MECZ LIGOWY MŁODZIKÓW --- ORŁY PNIEWY - ROKITA ROKIETNICA  NIE ODBYŁ SIĘ PONIEWAŻ GOŚCIE NIE DOJECHALI NA SPOTKANIE . WYNIK ZWERYFIKUJE WZPN .