ORŁY POKONAŁY POGOŃ , 4 LIGA W PNIEWACH !

W OSTATNIEJ 26 KOLEJCE O MISTRZOSTWO KLASY OKRĘGOWEJ ORŁY WYJECHAŁY  DO LWÓWKA  NA MECZ Z POGONIĄ . SPOTKANIE O AWANS DO 4 LIGI , DRUGI ZESPÓŁ W TABELI KONTRA PIERWSZY .

ORŁY PODESZŁY DO TEGO SPOTKANIA W PEŁNEJ MOBILIZACJI I ROZBIŁY POGOŃ AŻ 1-8 .

BRAMKI ZDOBYLI : JAKUB BRZOZOWSKI 2 , MARIUSZ POŁOMKA 2 , DMYTRO KOSHAKOV 1 , MARCIN KNOP 1 , KRZYSZTOF MARCHEWKA 1 , MACIEJ CIEŚLAK 1 .

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM ORAZ TYM KTÓRZY SĄ Z NAMI , KIBICOM ZA LICZNE PRZYBYWANIE NA MECZE ORŁÓW , ZAWODNIKOM ZA WYWALCZENIE UPRAGNIONEGO AWANSU - BRAWO ORŁY .

ORŁY DO TRENINGÓW POWRÓCĄ W LIPCU , DRUŻYNA ROZEGRA 4,5 MECZY SPARINGOWYCH . WIĘCEJ INFORMACJI PODAMY W PRZYSZŁYM TYGODNIU .

- DRUŻYNA MŁODZIKÓW ZAKOŃCZYŁA SEZON MECZEM LIGOWYM W PNIEWACH PRZEGRYWAJĄC Z KŁOSEM BUDZYŃ 2-6 .BRAMKI ZDOBYŁ KONRAD PIECHOCKI 2 . ORŁY ROZGRYWKI ZAKOŃCZYŁY NA 5 MIEJSCU . DZIĘKUJEMY ZA WALKE ,BRAWO ORŁY .