LIGOWE MECZE MŁODZIKÓW ORAZ SENIORÓW .

W MINIONY WEEKEND SWOJE MECZE LIGOWE ROZGRYWAŁY NASZE DRUŻYNY .

MŁODZIK D2 :

W PIĄTEK 26 MAJA O GODZINIE 16.00 KOLEJNY MECZ LIGOWY ROZGRYWAŁY MŁODZIKI .

TYM RAZEM RYWALEM BYŁA WEŁNA ROGOŹNO . PO DOJECHANIU DRUŻYNY NA STADION W ROGOŹNIE OKAZAŁO SIĘ ŻE TEGO DNIA NA MECZ LIGOWY NIE DOJECHAŁ SĘDZIA . SZTAB TRENERSKI WEŁNY ORAZ ORŁÓW ZDECYDOWAŁ IŻ MECZ SIĘ ODBĘDZIE . SPOTKANIE SĘDZIOWAŁ TRENER GOSPODARZY ORAZ KIEROWNIK GOŚCI . MECZ W FAJNEJ ATMOSFERZE ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYGRANĄ WEŁNY .

WEŁNA ROGOŹNO - ORŁY PNIEWY 3-2 ( 2-1 )

BRAMKI DLA ORŁÓW ZDOBYLI : ALEKSANDER CIESIELSKI ORAZ PIOTR WYLEGAŁA .

KOLEJNY MECZ LIGOWY MŁODZIKI ROZEGRAJĄ W PNIEWACH NA STADIONIE MIEJSKIM Z ROKITĄ ROKIETNICA W PIĄTEK 2 CZERWCA O GODZ:16.00

SENIORZY :

W MECZU 23 KOLEJKI SPOTKAŃ O MISTRZOSTWO POZNAŃSKIEJ KLASY OKRĘGOWEJ ORŁY PODEJMOWAŁY SOKÓŁ DUSZNIKI .

KADRA NA MECZ :

ADAM STELMASZYK , KRZYSZTOF MARCHEWKA , BARTOSZ KNOP , MARIUSZ POŁOMKA , TOMASZ PUNCEWICZ , DANIEL HAJDUKIEWICZ , KRZYSZTOF GALAS , MARCIN KNOP , JAKUB BRZOZOWSKI , DMYTRO KOSHAKOV , MACIEJ CIEŚLAK , WALDEMAR JEZIERSKI , WOJCIECH REIMAN , MIŁOSZ FLIEGER , MATEUSZ MRÓWKA , GRZEGORZ KOZA .

ORŁY PNIEWY - SOKÓŁ DUSZNIKI 3-1 ( 3-1 )

BRAMKI DLA ORŁÓW :

JAKUB BRZOZOWSKI  2 , TOMASZ PUNCEWICZ 1

ORŁY DOPISUJĄ KOLEJNE 3 PUNKTY I POZOSTAJĄ LIDEREM .

KOLEJNY MECZ PNIEWSKIE ORŁY ROZEGRAJĄ W SZAMOTUŁACH Z MIEJSCOWĄ SPARTĄ W SOBOTĘ 3 CZERWCA O GODZINIE 17.00