GRALI ,SENIORZY , MŁODZIKI ORAZ ORLIKI .

GRALI ,SENIORZY , MŁODZIKI ORAZ ORLIKI .

RAPORT Z LIGOWYCH MECZY NASZYCH DRUŻYN NA STADIONIE MIEJSKIM W PNIEWACH . .

SENIORZY :

W 7 KOLEJCE SPOTKAŃ ORŁY PODEJMOWAŁY GKS DOPIEWO . CELEM TEGO  SPOTKANIA BYŁO TYLKO I WYŁĄCZNIE ZDOBYCIE 3 PUNKTÓW . W PIERWSZEJ CZĘŚCI BRAMKI NIE PADŁY NATOMIAST W DRUGICH 45 MINUTACH TO ORŁY WYKORZYSTAŁY SWOJE OKAZJE .

PKS ORŁY PNIEWY - GKS DOPIEWO 2-0 ( 0-0 )

BRAMKI : MACIEJ CIEŚLAK , MICHAŁ GUCIA

KOLEJNYM RYWALEM ORŁÓW BĘDZIE POGOŃ ŁOBŻENICA .

STADION MIEJSKI W PNIEWACH

SOBOTA 16 WRZEŚNIA GODZ:16.00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY .

MŁODZIKI :

W 2 KOLEJCE SPOTKAŃ RYWALEM ORŁÓW BYŁ ORLIK MOSINA .

NASZA DRUŻYNA JAK ZWYKLE WALECZNA DO OSTATNICH MINUT GONIŁA WYNIK .TYM RAZEM NIE UDAŁO SIĘ ZDOBYĆ PUNKTÓW . BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKĘ W TYM SPOTKANIU , ZNOWU POKAZALIŚMY ŻE JESTEŚMY WYMAGAJĄCYM PRZECIWNIKIEM .

PKS ORŁY PNIEWY - ORLIK MOSINA 2-3 ( 1-3 )

BRAMKI :JAKUB KUWISZ  , PIOTR WYLEGAŁA

KOLEJNY MECZ LIGOWY MŁODZIKÓW:

16 WRZEŚNIA GODZ:10.00

ROKITA ROKIETNICA - ORŁY PNIEWY

ORLIKI :

PIERWSZY MECZ LIGOWY ROZEGRAŁA NASZA NOWA DRUŻYNA ORLIKÓW .NASZE MAŁE ORŁY TRENUJĄC DOPIERO RAZEM ZALEDWIE MIESIĄC BYŁY DZIELNE W STARCIU Z SP SZAMOTUŁY .MIMO WYSOKIEJ PORAŻKI NALEŻĄ IM SIĘ WIELKIE WIELKIE BRAWA .

ORŁY PNIEWY - SP SZAMOTUŁY 1-29

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości