Autor:

Ireneusz Michałowski

Utworzono:

08.10.2017

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Naszej drużyny która zdominowała zespół gospodarzy stwarzając sobie kilka sytuacji bramkowych. Między 40 a 45 minutą Warta zadała trzy ciosy po których mówiąc językiem bokserskim zespół gospodarzy znalazł się na deskach. Najpierw w 40' Piotr Fontowicz wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Pawle Szczepaniaku. Trzy minuty później Jakub Budzyń strzałem z szesnastu metrów pokonuje Damiana Zamiara a kończy pierwszą połowę nasz najlepszy snajper Bartosz Nowak który po znakomitym podaniu Jakuba Budzynia pokonuje bramkarza gospodarzy. Po przerwie zespół gospodarzy zdobywa w 50' minucie bramkę która jeszcze bardziej mobilizuje zawodników Lubuszanina i w 66' zdobywają bramkę kontaktową. Nasz zespół umiejętnie broni dostępu do naszej bramki wyprowadzając groźne kontrataki i w doliczonym czasie gry po podaniu Jarosława Krysiaka Adam Dyzert strzelając czwartą bramkę zamyka ten emocjonujący i stojący na wysokim poziomie mecz w którym Warta zdobywa kolejne trzy punkty. Następny mecz rozegramy w sobotę 14 października o godzinie 15:00 z Kotwicą Kórnik na stadionie miejskim w Międzychodzie. Serdecznie zapraszamy