Sokół Pniewy Gospodarze

MawiCik

Utworzono:

06.09.2016

Słaby mecz w naszym wykonaniu i zasłużona porażka. Gospodarze oprócz tego że zagrali bardzo dobry mecz to bardziej chcieli- (jak zespół Kazachstanu w niedzielę) tak właśnie to wyglądało. Nie możemy usprawiedliwiać się brakami kilku kluczowych zawodników (Dutkiewicz,Nowicki,Łochyński)  gdyż zmiennicy powinni prezentować podobny poziom gry. Niestety przemeblowania w linii obrony nie wyszły Nam na dobre i przegraliśmy ten mecz, choć wynik 4:0 jest trochę zbyt wysoki i na taki nie zasłużyliśmy . Bramki na 3 i 4 straciliśmy po kontrach jak już nie było czego bronić, trzeba było się odkryć aby wywalczyć jakikolwiek punkt. Nie udało się - trudno. Trzeba podnieść się , walczyć dalej i już w najbliższą sobotę po raz pierwszy na własnym boisku pokazać na co Nas stać , że to był jedynie błąd przy pracy.

Wiadomości (utwórz nową)