zamknij reklamę

Informacje

Warta Międzychód

Warta Międzychód

Miejski Ludowy Klub Sportowy Warta w Międzychodzie

Adres

Langowicza 6
64-400
Międzychód
Wielkopolskie

Kontakt


(95) 748 20 25
+48 609 520 468
warta.miedzychod@interia.eu

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna (żeńska) Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
III Liga Kobiet gr. wielkopolska I 2017/2018
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
IV liga wielkopolska gr. północ SEZON 2017/2018
IV liga wielkopolska gr. północ Sezon 2016/2017
IV liga wielkopolska gr. północ sezon 2015/2016
IV liga wielkopolska gr. północ 2014/2015
IV liga wielkopolska gr. północ 2013/2014
Puchar Polski OZPN Poznań sezon 2017/2018
Puchar Polski - okręg poznański 2015/2016
Puchar Polski - okręg poznański 2014/2015
A1 Junior starszy U19
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: A1 Junior grupa 2 2016 jesień
Poznań: Okręgowa A1 Junior Grupa 4 2015/2016
A2 Junior starszy U18
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: A1 Junior Grupa III 2014 (jesień)
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: B1 Junior Młodszy Grupa 3 2017/2018
Poznań: B1 Junior Młodszy Grupa 5 2015 wiosna
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Liga Trampkarzy Sezon 2015/16 wiosna
Poznań: III liga okręgowa C1 Trampkarz grupa 1 2016/2017
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz sezon 2017/2018
Trampkarze C 2 II liga okręgowa Sezon 2017/18
Poznań: II liga okręgowa C2 Trampkarz 2017/2018
Poznań Trampkarz C2 gr.3 2015 wiosna
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: I liga okręgowa D1 Młodzik jesień 2016 / wiosna 2017
Trampkarze C 2 II liga okręgowa .
D2 Młodzik młodszy U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: III liga okręgowa D2 Młodzik (RW) "gr. M" Wiosna 2017
Poznań: II liga okręgowa Młodzik Młodszy D2 wiosna 2016
Poznań II liga okręgowa D2 Młodzików wiosna 2016
POZNAŃ:III liga okręgowa MŁODZIK D2 SEZON 2016
Liga WZPN Poznań - D2 Młodziki Gr. 3 2015/2016
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: III liga okręgowa E1 Orlik Grupa 5 Wiosna 2016
Poznań: II liga okręgowa E1 Orlik sezon 2016/17
WZPN Poznań: E1 ORLIK GRUPA III Sezon 2015/2016
BŁĘKITNI CUP 2014 - rocznik 2004 i młodsi rocznik 2004 i młodsi
Poznań: E1 Orlik Grupa 1 2014/2015
Poznań: E1 Orlik Grupa IV 2014 (jesień)
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań I liga Okręgowa E2 Orlik sezon 2016/2017
WZPN Poznań: E1 ORLIK GRUPA III Sezon 2015/2016
Poznań: E2 Orlik Grupa 4 jesień 2015
Poznań: Orlik E1 gr. 5 2015 wiosna
Poznań: E2 Orlik Grupa III 2014 (jesień)
F1 Żak starszy U9
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: F1 Żak Grupa VIII wiosna 2015
Poznań: okręgowa F1 Żak Grupa 1 Jesień 2015
Poznań: F1 Żak Grupa 8 2016 (jesień)
F2 Żak młodszy U8
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Poznań: okręgowa F1 Żak Grupa 7 wiosna 2015
Poznań: okręgowa F1 Żak Grupa 7 Sezon 2014/2015
Poznań: F2 Żak Grupa 1 jesień 2015
Poznań: IV liga okręgowa F2 Żak 2016 (wiosna)
Poznań: F1 Żak Grupa VIII 2014
G1 Skrzat starszy U7

Data powstania

01.01.1924

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

ZARZĄD KLUBU

  • Prezes Klubu - Krzysztof Wachowiak
  • Viceprezes - Arkadiusz Marciniak
  • Viceprezes - Adam Krzyżański
  • Skarbnik - Sławomir Kozubowski
  • Sekretarz - Arleta Kadziszewska
  • Członek Zarządu - Kamil Napierała
  • Członek Zarządu - Marcin Leszczyński

KOMISJA REWIZYJNA

  • Przewodniczący - Leonard Kowalski
  • Członek Komisji  - Maciej Biniak
  • Członek Komisji  - Mirosław Humieja

 

TRENERZY

SENIORZY 

  • Pierwszy trener - Sławomir Dyzert 500 400 575

GRUPY MŁODZIEŻOWE

  • Juniorzy 98-2001 Sławomir Kozubowski 507-158-431
  • Trampkarze 2002/03 Jarosław Krysiak 530-188-440
  • Młodziki 2004 Mateusz Grzela 501-707-534
  • Orliki Starsze 2005 Mateusz Grzela 501-707-534
  • Orliki Młodsze 2006 Krzysztof Krzyżaniak 511-822-229
  • Żaki Starsze 2007 Mateusz Tomkowiak 503-175-582
  • Żaki Młodsze 2008 Jarosław Frąckowiak 695-299-998
  • AKADEMIA PIŁKARSKA 2009  Paweł Zieliński 500-229-725
  • AKADEMIA PIŁKARSKA 2010  Jakub Tomkowiak 508-391-156
  • AKADEMIA PIŁKARSKA 2011 i młodsi Mateusz Grzela 501-707-534
  • AKADEMIA PIŁKARSKA dziewczyny Mariusz Ratajczak 667-477-704

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kierownik klubu -

Kierownik Zespołu Seniorów - Ireneusz Michałowski tel. 696-114-635, e-mail: irek_mich@vp.pl

Koordynator ds. piłki młodzieżowej -

Spiker zawodów - Kacper Witt i Leszek Furman

Księgowość Klubu - Krzysztof Orzeł

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE - NUMERY KONT:

  • 2008           -   24 9082 0005 0391 9174 2000 0030
  • 2007           -   45 9082 0005 0391 9174 2000 0040
  • 2006           -   66 9082 0005 0391 9174 2000 0050
  • 2005           -   87 9082 0005 0391 9174 2000 0060
  • 2004           -   11 9082 0005 0391 9174 2000 0070
  • 2001-2003  -   32 9082 0005 0391 9174 2000 0080
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij